בגוגל מפרסמים את "הבלוג של ציפי לבני". זה לא באמת בלוג, אפילו לא קרוב – סתם אתר, כנראה על בסיס וורדפרס, שמישהו מעלה אליו סרטונים מיוטיוב שנלקחו מתכניות טלוויזיה שלבני השתתפה בהן. אפילו לא מנסים שם לזייף שהיא כותבת איזה בלוג באמת.

הבלוג של ביבי נתניהו לא יותר טוב: שם יש העתקות של תגובותיו של נתניהו לכל מיני אירועים שכנראה הופיעו כבר בעיתונים אחרים.

לאתר של מפלגת העבודה עדיין קוראים havoda.org.il. כן כן. זה כבר מספיק בשביל לפסול אותם, לא צריך אפילו להזכיר שהם מפלגה חסרת כל רקע רעיוני שאיבדה את הרלוונטיות שלה כבר לפני שנים רבות מאוד. נו מה יש לו שם? גם סרטון יוטיוב, בכותרת "תחזית אופטימית", שבו ברק קוטל את מפלגת קדימה.

אתרים סבירים למדי יש ל"ישראל ביתנו" ולמרצ חוץ משימוש יתר מסוים בסרטוני פלאש. חבל לי קצת שיש לי סיבות אחרות לא להצביע להם.

האתרים של מפד"ל והבית היהודי – שזו לגמרי אותה מפלגה – לא מעודכנים בצורה פושעת יחסית למפלגה שמתנדנדת על גבול אחוז החסימה. אבל זה לא מפתיע, כי היא עשתה עד עכשיו כל טעות אפשרית בקמפיין הבחירות שלה – יזמה איחוד עם מולדת ותקומה, שכבר הייתה מאוחדת איתן, שבסופו הן התפצלו; שינתה את השם ממותג חזק וותיק למותג מבלבל ולא מושך; שיקרה בנושא בחירת הרשימה – הבטיחה פריימריז פתוחים וגמרה עם ועדה מסדרת כושלת. ההברקה היחידה שלהם בכל העניין היא הבאת אורי אורבך, ויכול להיות שבזכותו אצביע להם בסוף, אבל הטעויות האחרות עוד יהדהדו.

האתר של האיחוד הלאומי בכלל לא נגיש. הוא היה אחד האתרים המפלגתיים הטובים במשך שנים רבות ודווקא עכשיו, לקראת הבחירות, מישהו כנראה רב שם עם מישהו והוא הפך לדף ברירת מחדל של איזושהי תכנה (IIS אולי). למעשה האיחוד הלאומי מיוצג ברשת באתר של מפלגת התקווה שחברה בו.

זה קמפיין זה?